در این مقاله قصد داریم بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت را به شما عزیزان معرفی کنیم. همانطور که می دانید رویش موهای زائد در قسمت‌های مختلف صورت و بدن در تمام سنین و همچنین در تمامی مراحل رشد ما انسان ها وجود دارد. رشد موهای زائد در صورت و بدن به خصوص برای خانم ها خوشایند نیست البته امروزه بسیاری از آقایان نیز طرفدار استفاده از روش های حذف موهای زائد هستند و لیزر در آقایان به عنوان بهترین روش حذف موهای زائد بسیار پرطرفدار شده است. روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن وجود دارد. از جمله استفاده از تیغ ژیلت، اپیلاسیون، اپیلیدی، کرم های موبر، بند انداختن و بسیاری از روش‌های دیگر.‌ اما این روش ها با مشکلات و دردسرهای خاص خود همراه هستند.  علاوه بر اینکه زمان بسیار زیادی برای از بین بردن موهای زائد توسط این روش ها تلف می شود، هزینه بر بودن آنها و همچنین عوارضی که برای پوست دارند از دیگر عوارض این روش ها است. از بین بردن موهای زائد توسط این روش ها نه تنها رویش موهای زائد را قطع و حتی کم نمی‌کند بلکه رویش آنها را چندین برابر کرده، موها را ضخیم تر کرده و موجب رویش موهای زیر پوستی و بروز جوش های متعدد در سطح پوست می شود.

 اما هدف از تهیه این مقاله کمک به شما عزیزان برای آشنا کردن شما با بهترین مرکز لیزر موهای زائد صورت و بدن درشهر رشت است تا شما عزیزان با آشنایی و شناختن این مرکز معتبر و مراجعه به آن و دریافت بهترین و به روزترین خدمات آن توسط به روزترین دستگاه های لیزر موجود در ایران و همچنین کادر مجرب و حرفه ای آن برای همیشه از شر موهای زائد صورت و بدن خود خلاص  شوید. این مرکز مجرب انواع روش های زیباسازی و جوانسازی پوست را به شما عزیزان ارائه می دهد از جمله این روش ها لیزر موهای زائد به صورت دائمی و همیشگی است. کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر امامی سیگارودی از بهترین و مجهزترین دستگاه‌ها و ابزارها برای ارائه خدمات به مراجعه کنندگان خود استفاده می‌کند. لیزر موهای صورت و بدن شما عزیزان بسته به نواحی تحت درمان و نظر پزشک متخصص طی چندین جلسه متفاوت انجام خواهد شد.

 اما چرا برای از بین بردن موهای زائد به چندین جلسه متعدد نیاز است ؟

 پاسخ به این سؤال ساده و واضح است، زیرا رویش موها در نواحی مختلف صورت و بدن به طور یکنواخت اتفاق نمی افتد، لیزر موهای زائد صورت و بدن زمانی اثر گذار خواهد بود که در مواقع رشد مو انجام شود، و در مقابل اگر موها در حالت استراحت و یا اصطلاحاً کاتاژن باشند لیزر موهای زائد تأثیری بر حذف موهای زائد نخواهد داشت.

 به همین دلیل دکتر کلینیک با توجه به نواحی تحت درمان که قرار است لیزر شود و  تشخیص خود تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد شما را تعیین می کند.

 هزینه لیزر موهای زائد

 لیزر موهای زائد در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر امامی سیگارودی با مناسب ترین هزینه ها ارائه خواهد شد.

 به طور کلی و فرمولی که برای محاسبه هزینه لیزر موهای زائد وجود دارد :

هزینه لیزر بستگی به تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام لیزر با توجه به نواحی تحت درمان دارد، به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز لیزر بین ۳ تا ۷ جلسه با فواصل حدودی ۴ تا ۶ هفته می باشد.

 ماندگاری و اثرگذاری لیزر موهای زائد

 لیزر موهای زائد به عنوان یک روش دائمی حذف موهای زائد شناخته شده است، به طور کلی اگر لیزر با دستگاه استاندارد و مناسب، توسط اپراتور ماهر و با یک برنامه درمانی دقیق و صحیح انجام شود یک روش تقریباً دائمی حذف موهای زائد محسوب می شود. لیزر موهای زائد اگر صحیح و با رعایت نکات آن انجام شود بین ۶۰ تا ۹۰ درصد موجب حذف دائمی موهای زائد خواهد شد.

 شما عزیزان با انجام لیزر در کلینیک زیبایی دکتر امامی سیگارودی به طور دائم از شر موهای صورت و بدن خود خلاص خواهید شد زیرا پزشکان حاذق در این کلینیک با توجه به مهارت خود و تجهیزات به روز خود در کلینیک شما عزیزان را برای همیشه از شر موهای زائد صورت و بدن تان رهایی خواهند بخشید.

 در نتیجه انجام لیزر در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر امامی سیگارودی به عنوان یک روش دائمی حذف موهای زائد به شمار می رود و شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که با انجام لیزر موهای زائد صورت و بدن خود در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در رشت به طور دائم و همیشگی از شر موهای زائد صورت و بدن خود رها خواهید شد.

 در مرکز زیبایی دکتر امامی سیگارودی مشاوره های لازم در رابطه با مراقبت های قبل از درمان و بعد از درمان لیزر موهای زائد به طور کامل به شما عزیزان ارائه داده می شود تا شما عزیزان با انجام لیزر موهای زائد خود دچار مشکل و عارضه ای نشوید.

 مزایای لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در رشت

 • با انجام لیزر موهای زائد صورت و بدن در کلینیک زیبایی دکتر امامی سیگارودی شما عزیزان به هیچ عنوان هیچ دردی را تجربه نخواهید کرد، زیرا در این کلینیک از مجهزترین، بهترین و به روز ترین دستگاه ها برای انجام لیزر موهای زائد صورت و بدن شما عزیزان استفاده خواهد شد. بنابراین با توجه به استاندارد بودن دستگاه ها و مهارت اپراتور و دکتر مجرب کلینیک به هیچ عنوان هیچ عارضه جدی گریبانگیر شما عزیزان نخواهد شد‌‌‌.
 • با انجام صحیح این روش دوره نقاهت و استراحتی به هیچ عنوان احتیاج نخواهد بود.
 • با انجام این روش در کلینیک دکتر امامی سیگارودی شما عزیزان به طور دائم از شر موهای زائد خود خلاص خواهید شد.
 • به دلیل انجام این روش در این کلینیک توسط تجهیزات و دستگاه‌های استاندارد به هیچ عنوان پوست شما دچار زخم و اسکار نخواهد شد.

 اگر قصد لیزر موهای زائد صورت و بدن خود را دارید با اطمینان با شماره تلفن های ما تماس گرفته و بعد از رزرو نوبت اقدام به مراجعه به کلینیک نمایید و بهترین خدمات زیباسازی و جوانسازی پوست از جمله لیزر موهای زائد صورت و بدن خود را از کلینیک زیبایی دکتر امامی سیگارودی به عنوان بهترین مرکز لیزر در رشت دریافت نمایید.

2 دیدگاه

 • با سلام و احترام
  ببخشید من میخواستم بپرسم بعد از اتمام جلسات لیزر دیگه لازم نیست تکراری انجام بشه و تا همیشه رشد موها متوقف میشه؟

  • سلام و وقت بخیر
   بعد از تکمیل نمودن تعداد جلسات تعیین شده جهت رفع موهای زائد ناحیه موردنظر، نیازی به مراجعه ممتد وجود نداشته و تنها برای یادآور حدوداً هر 6 الی 9 ماه یکبار ممکن است به انجام لیزر نیاز داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *