لیفت با نخ
لیفت با نخ

لیفت با نخ از دیگر روش های درمان رفع افتادگی نواحی مختلف پوست، چین و چروک های پوست صورت و جوانسازی ‌می باشد. روش درمان لیفت با نخ بسیار آسان، کم هزینه و بدون عوارض جانبی می باشد. روش لیفت با نخ یکی دیگر از تخصص های کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر امامی سیگاردوی در شهر رشت است که خوشبختانه این کلینیک زیبایی نتایج بسیار خوب و قابل توجهی را در استفاده از این روش در عملکرد و سابقه ی خود دارد. در واقع با گذشت زمان و پا گذاشتن به عرصه  میانسالی و پیری رفته رفته کلاژن و الاستین موجود در زیر پوست که پروتئین های موجود در زیر پوست ما هستند تحلیل رفته و پیری صورت و افتادگی پوست را در پی دارد اما خیلی راحت و بی دردسر بدون نیاز به عمل جراحی، برش و بخیه پوست با کمترین زمان ‌ممکن در کمتر از نیم ساعت با انجام لیفتینگ پوست صورت خود شادابی و جوانی را به پوست خود برگردانید. این درحالی است که در گذشته لیفتینگ صورت تنها با استفاده از جراحی پوست و برداشتن پوست های اضافی ممکن بوده است. همچنین باید در نظر داشت که این روش درمان برای چین و چروک ها و خطوط کم عمق پوست مناسب است. این روش برای افرادی که قبلاً عمل جراحی لیفت انجام داده اند اما با افتادگی پوست خود مواجه شده اند نیز بسیار مناسب می باشد، در واقع سن انجام این روش برای خانم ها و آقایان بالای ۱۸ سال مجاز می باشد اما به طور کلی بیشترین آمار استفاده از این روش مربوط به خانم ها بین سنین ۳۵ تا ۴۵ سال می باشد.

لیفتینگ پوست چگونه انجام می شود ؟

در ابتدا پزشک ‌متخصص شما نواحی مشخص شده که محل درمان می باشد را با استفاده از بی حسی موضعی بی حس کرده تا شما عزیزان متوجه هیچ دردی نشوید سپس در محل های مشخص شده سوراخ های کوچکی ایجاد و با استفاده از سوزن های خیلی ریز مخصوص لیفتینگ نخ را از طریق بافت های نرم صورت گردن و یا بدن وارد بافت زیرین پوست کرده و با بالا بردن و کشیدن بافت پوست به اندازه ی کافی و مورد تشخیص پزشک پوست را به سمت بالا کشیده و شکل می دهد. باید در نظر داشت که این کار باید در کلینیک ها و مراکز معتبر و توسط پزشکان متخصص و دوره دیده در این زمینه انجام شود، مرکز تزریق ژل دکتر امامی سیگاردوی این روش را با بهترین عملکرد پزشکان متخصص و مجرب خود و مطلوب مراجعه کنندگان عزیز خود با بهترین کیفیت، مناسبترین قیمت و در  زمان کوتاه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

کاربردهای لیفت با نخ

 • از بین بردن خطوط اخم بین ابرو و خطوط پیشانی
 • رفع افتادگی پوست
 • برطرف کردن غبغب
 • رفع خط خنده
 • رفع خطوط گردن
 • لیفت بینی ( کوچک کردن بینی با نخ )
 • لیفت گونه و ابرو
 • رفع برآمدگی و پف زیر چشم

لیفت با نخ بینی

در رابطه با استفاده از این روش در کوچک کردن بینی(Nose Lift)  باید اشاره کرد که بسیاری از عزیزان به دلیل ترس و یا عوارض ناشی از جراحی کردن بینی می توانند خیلی ساده با استفاده از روش لیفتینگ اشکالات بینی خود را برطرف و زیبایی آن را دوچندان کنند.

عملکرد نخ لیفتینگ در زیر پوست

شاید برخی از افراد نگران نخ باقی مانده در زیر پوست خود شوند اما جای هیج نگرانی نیست، چون جنس نخ ها از پلی دیوکسانون می باشد و طوری طراحی شده است که با توجه به سازگار بودن آن با بافت زنده ی بدن پس از ۶ تا ۱۲ ماه جذب بدن می شود و با تشکیل رشته های فیبری جدید ترمیم بافت های زیر پوست و تحریک کلاژن در مناطق تحت درمان اثر خود را نشان داده و شما عزیزان متوجه تغییرات کاملاً مشخص و چشمگیر پوست خود خواهید شد.نخ ها ی مورد استفاده در لیفت پوست و صورت طوری طراحی شده اند که با وجود ظرافت بسیار قدرت و استحکام بسیاری در بالا کشیدن پوست دارند.

نوع دیگری از نخ ها تحت عنوان نخ دائمی وجود داشته که در موارد بسیار حاد مانند لیفت شدید گردن کاربرد دارند که جذب نشده و تا همیشه در زیر پوست باقی خواهند ماند.

انواع نخ لیفتینگ

 • COGGED) BARBED)
 • Monofilaments
 • سه بعدی (3D)

هرکدام از نخ های مورد استفاده در روش لیفت با نخ پوست در موارد خاص مربوط به خود مورد استفاده قرار می گیرند.

روش های لیفت با نخ

برای انجام لیفت با نخ پوست دو روش وجود دارد که با توجه به طراحی نوع نخ ها به دو دسته تقسیم میشود:

نوع اول – یک جهته (counter thread lift)

این نخ از جنس پلی پروپیلن شفاف است. طراحی این نخ به گونه ایست که در طول نخ دنده های کوچکی وجود دارد که با توجه به گیر کردن آن ها به بافت های زیرین پوست آن ها را به سمت بالا کشیده و عمل لیفت پوست را انجام می دهند.

نوع دوم – دو جهته (Aptos thread lift)

در این روش لیفتینگ نیز همانند روش یک جهته ی لیفتینگ دنده های کوچکی در طول نخ برای کشیدن بافت زیر پوست و بالا بردن آن وجود دارد، در لیفت های میانی صورت و گردن از جمله بالا بردن گونه ها از این روش استفاده می شود.

مزایای روش درمان لیفت با نخ

مزایای این روش کم تهاجمی بودن آن، پروسه ی بسیار کوتاه انجام عمل و همچنین دوره ی نقاهت بسیار کوتاه آن در کنار هزینه ی کم این روش می باشد. در این روش نتایج بلافصله بعد از انجام قابل رویت بوده و نخ ها هیچ ردی از خود به جای نخواهند گذاشت.

هزینه لیفت با نخ

همانطور که گفته شد هزینه کم لیفت با نخ در مقایسه با انجام لیفتینگ یکی از مزایای این روش است. هزینه دقیق این روش با حضور شما در مرکز تخصصی لیفت با نخ در رشت دکتر سیگارودی و بعد از انجام مشاوره قابل اعلام به شما عزیزان است.

ماندگاری روش لیفت با نخ

ماندگاری انجام لیفت با نخ در مقایسه با عمل لیفتینگ کمتر است. ماندگاری در عمل لیفتینگ از 5 سال تا 10 سال در کنار هزینه بالا، انجام بیهوشی و انجام عمل متفاوت است. این در صورتی است که در انجام لیفت با نخ های جذبی یا نیمه جذبی 1 تا 2 سال ماندگاری داشته و نیاز به تکرار مجدد دارند. اما در روش لیفت با نخ نیازی به بیهوشی نبوده، دوره نقاهت در این روش وجود نداشته و هزینه بسیار کمتری نیاز است که پرداخت شود. انتخاب بین یک روش با ماندگاری بیشتر ولی پرعارضه و یک روش با ماندگاری کمتر و بدون عارضه با شماست. البته پزشکان متخصص مرکز لیفت با نخ در رشت راهنمای شما در جلسه مشاوره جهت انتخاب بهترین روش درمانی برای شما هستند.