تزریق ژل، هزینه و انواع آن

تزریق ژل

تزریق ژل یکی دیگر از تخصص های کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر امامی سیگاردوی در شهر رشت می باشد. در واقع تزریق ژل صورت (Filler injection) یکی دیگر از روش های رفع چین و چروک ها و جوانسازی صورت و یکی پرطرفدارترین متدهای زیبایی در دنیا می باشد. تزریق ژل بعد از تزریق بوتاکس مورد توجه ترین روش جوانسازی پوست در بین مردم می باشد اما تفاوتی که تزیق ژل با تزریق بوتاکس دارد هزینه و عوارض کم ‌آن می باشد. قاعدتاً در پوست صورت همه ی ما انسان ها با مرور زمان و سپری شدن سال های جوانی تغییراتی ایجاد می شود که رفته رفته پوست ما دیگر شادابی و طراوت دوران جوانی را ندارد و پوست دچار پیری شل شدن عضلات و افتادگی پوست می شود. برخی از نواحی صورت حجم خود را از دست داده و باعث بدفرم شدن صورت می شود و این مسئله به دلیل کاهش کلاژن و چربی زیر پوست می باشد. اما مرکز تزریق ژل دکتر امامی سیگاردوی در رشت با متخصص ترین و متبهرترین پزشکان خود این مسئله را برای شما عزیزان بسیار آسان کرده است در هر سنی و شرایط پوستی که در آن قرار دارید جوانی و شادابی پوست شما عزیزان را به شما باز می گرداند.

موارد استفاده تزریق ژل در مرکز تزریق ژل دکتر امامی سیگاردوی

تزریق ژل علاوه بر رفع چین و چروک ها کاربرد های بسیار دیگری هم دارد، از جمله ی آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش حجم لب، گونه، چانه، سینه، باسن که با نام پروتز هم در بین مردم شناخته شده است.
  • زاویه سازی و کانتورینگ صورت
  • رفع چین و چروک های پیشانی، دور چشم ( خطوط پنجه کلاغی )، خط اخم ( خطوط بین دو ابرو )، خطوط ایجاد شده اطراف لب و بینی ( خط خنده )
  • اصلاح فرم بینی
  • لیفت ابرو
  • رفع سیاهی و گودی زیر چشم
  • رفع افتادگی پوست صورت و گردن
  • جوانسازی و افزایش حجم پشت دست ها و بسیاری از موارد دیگر

از آنجایی که برای اطمینان خاطر مراجعه کنندگان عزیز از روش های موجود برای زیبایی و درمان پوست صورت خود که از اولویت های هر انسانی می باشد تأییدیه FDA سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا  از اهمیت ویژه ای برخوردار است باید اشاره کرد که کاربردهای تزریق ژل زیر نظر سازمان FDA  تایید شده است پس از این بابت نیز جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت. اما باید دقت داشت که فیلر یا ژل استاندارد  فقط و فقط در کلینیک ها و مراکز معتبر توسط پزشکان تهیه می شود و باید توسط پزشکان متخصص و دوره دیده در این زمینه تزریق شود و از انجام آن توسط هر شخصی حتماً امتناع کرد.

مواد تشکیل دهنده ژل و و انواع آن

اما چه چیزی در ژل وجود دارد که باعث این مقدار از کاربرد و فواید آن می شود، باید گفت که فیلر یا ژل یک‌ ماده ی ژلاتین مانند است که از اسیدهای هیالورونیک، کلسیم هیدروکسیل آپاتیت و اسید پلی لاکتیک تهیه شده است، این اسیدها به دلیل خاصیت آبرسانی که دارند سبب بهبود و رفع تمامی چین و چروک ها، خط و خطوط، افتادگی و فرورفتگی های پوست صورت و بدن  می شوند.

فیلرها یا ژل ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند.

ژل های موقت و قابل جذب

مواد تشکیل دهنده ی ژل های موقت به گونه ایست که در بدن جذب و تخریب می شوند و ماندگاری آن از ۶ تا ۱۸ ماه می باشد، اسید هیالورونیک در ژل های موقت به دلیل آبرسان بودن و جذب آن به پوست محبوب ترین و پر طرفدارترین در بین مردم بوده و ماندگاری آن کوتاه مدت می باشد.

ژل های دائم و غیرقابل جذب

فیلر یا ژل دائم که بخاطر مواد تشکیل دهنده ی آن مواد پلی آکریل آمید و پلی متیل متاکریلات( PMMA )  خاصیت جذب نشدنی دارد بر خلاف ژل های موقت جذب بدن نمی شود ماندگاری آن تا ۶ سال می باشد و همچنین قیمت بالاتری هم نسبت به ژل موقت دارد. ژل های دائم عوارض و خطرات بسیاری را می توانند به همراه داشته باشند که معمولاً برای چروک های بسیار عمیق مثل خط خنده، فرورفتگی های جای زخم و آکنه و همچنین حجم دهی در لب ها از این ژل استفاده می شود.

در مرکز تزریق ژل دکتر امامی سیگاردوی بعد از توضیحات کامل و جامع پزشکان متبهر و گرفتن بهترین مشاوره از آنان بهترین و مناسب ترین روش به شما عزیزان پیشنهاد داده می شود و شما عزیزان نیز شرح حالی از خود از جمله داشتن هرگونه آلرژی بیماری و هر مسئله ای که خود پزشکان از مراجعه کنندگان عزیز سوال خواهند کرد به بهترین نتیجه ی ممکن خواهید رسید.

هزینه تزریق ژل در مرکز تزریق ژل دکتر امامی سیگاردوی

هزینه ی تزریق ژل به محل درمان، نوع ژل و مقدار استفاده ی ژل بستگی دارد. قاعدتاً هرچه تعداد و عمق چین و چروک ها بیشتر باشد از ژل بیشتری نیز استفاده می شود، بنابراین هزینه ی آن نیز بیشتر خواهد شد.

عوارض تزریق ژل

در واقع عوارض تزریق ژل بسیار طبیعی، خفیف و رفع شدنی در مدت زمان بسیار کوتاه هستند. بعد از تزریق ژل ممکن است در محل های درمان کمی تورم، قرمزی، کبودی، خارش و درد خیلی خفیف وجود داشته باشد اما تمام این عوارض در مدت زمان بسیار کوتاهی با توجه به مراقبت های آسانی که خود پزشکان برای مراجعه کنندگان توضیح می دهند از بین خواهند رفت.

در واقع روش زیبایی و جوانسازی تزریق ژل به دلیل هزینه ی پایین، عوارض بسیار کم و سریع انجام شدن آن معمولاً در کمتر از نیم ساعت و بلافاصله بازگشتن به برنامه های روزمره ی زندگی خود بسیار پرطرفدار بوده و بهترین پیشنهاد برای شما عزیزان می باشد، شما عزیزان اطمینان داشته باشید که برای انجام تزریق ژل و حفظ زیبایی و جوانی پوست و صورت خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را از کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر امامی سیگاردوی دریافت خواهید کرد و از زیبایی و جوانی پوست خود لذت خواهید برد.